Senjuushi - 8. rész (Kaland)

 "Nem, megvédtél engem, Noel. Köszönöm a korábbit. Te tényleg lenyűgöző vagy. Biztos vagyok, hogy Őfelsége is megdicsér. Ezért menjünk haza. Vissza Őfelsége mellé."


Míg Napoleon Charleville-lel együtt elment segíteni Leopoldéknak, Nicola és Noel igazán unatkoznak, hogy Őfelsége nincs a közelükben. Ezért is törnek borsot a többi Kijuushi orra alá, Rapp legnagyobb örömére. Rapp leckéztetését megelégelve, az ikerpisztolyok útnak indulnak, hogy megkeressék szeretett Napoleonjukat...


A felirat a Horrible-Subs 1080p-s videóihoz készült.





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Kiemelt bejegyzés

Kageki Shoujo!! - 8.rész

"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal.  Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz."  Ka...

Népszerű bejegyzések