Senjuushi - 10. rész (Totális háború)

 "Miért... Miért kell ezt tennünk? Mégis miért van mindez? Mi az a Kijuushi? És mi lenne ez a nemesség? Mondd el... Elég most az egyszer..."



A felirat a Horrible-Subs 1080p-s videóihoz készült.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Kiemelt bejegyzés

Kageki Shoujo!! - 8.rész

"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal.  Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz."  Ka...

Népszerű bejegyzések