"Miért... Miért kell ezt tennünk? Mégis miért van mindez? Mi az a Kijuushi? És mi lenne ez a nemesség? Mondd el... Elég most az egyszer..."
A felirat a Horrible-Subs 1080p-s videóihoz készült.
"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal. Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz." Ka...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése