[AS&AB] Aru Hi, Ohimesama ni Natte shimatta Ken ni Tsuite - 3. rész - Az Obelia Birodalom hercegnője

Közös projekt az Astarosubbal!

Claude maga elé hívatja Liliant és Athanasiát, majd közli velük, hogy ezentúl ő felügyeli a hercegnő jólétét. Athy legkevésbé akarta felkelteni atyja érdeklődését, viszont a férfi ragaszkodik hozzá, hogy együtt teázzanak. Mindig olyan zord volt vele, akkor meg miért érdeklődik most ennyire? Ez is a tragikus végzet része lenne, amit igyekszik elkerülni?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Kiemelt bejegyzés

Kageki Shoujo!! - 8.rész

"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal.  Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz."  Ka...

Népszerű bejegyzések