[AS&AB] Aru Hi, Ohimesama ni Natte shimatta Ken ni Tsuite - 4. rész - Tilalmak és emlékek

Közös projekt az Astarosubbal!

Athanasia észreveszi, hogy a körülötte lévők arca elsötétül, valahányszor szóba kerül édesanyja, Diana. Egy nap teázáskor Athy elmondja, hogy mit gondol az italról. Szavait meghallva Claude távozik a színről. Úgy látszik, a lány véleménye pontosan ugyanaz volt, mint amit édesanyja mondott egyszer. Vajon ismét eltávolodik egymástól apa és lánya? 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Kiemelt bejegyzés

Kageki Shoujo!! - 8.rész

"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal.  Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz."  Ka...

Népszerű bejegyzések