Let's Play: Quest-darake no My Life - 1. szint - Az élet S-rangú

Az élet egy játék. S-rangú, masszív és bonyolult. Nem használhatsz varázslatot, és még az osztályod sem tudod kiválasztani. MÉGIS HOGY KELLENE ÍGY KIJÁTSZANOM?!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Kiemelt bejegyzés

Kageki Shoujo!! - 8.rész

"Ha valami mást szeretnél csinálni, nyugodtan foglalkozz azzal.  Ha más életet akarsz élni, bármikor újabb ösvényre léphetsz."  Ka...

Népszerű bejegyzések